نسل جدید شیشه های ساختمانی

تعداد نمایش مطالب :

شیشه های اسپندرال
شیشه های اسپندرال نوعی شیشه غیر شفاف می باشد که رنگهای مختلف تولید می شود . به دلیل غیر شفاف بودن فضای پشت این شیشه ها قابل رویت نمی باشد . این نوع شیشه ها در نمای ساختمان می تواند با دیگر قسمتها تضاد داشته باشد یا کاملا هماهنگ باشد . این نوع شیشه ها به منظور پوشاندن سطوح ناخواسته مانند فضای بین طبقات در نماهای تمام شیشه ای و سقف های شیشه ای ، ویترین فروشگاهها ، دکوراسیون داخلی و . . . به کار می روند . شیشه های اسپندرال به علت رنگی بودن بخشی از انرژی خورشید را جذب می کنند و به همین علت این شیشه ها حتما باید جهت استفاده سکوریت گردند .  
ادامه مطلب...
شیشه های آنتي رفلکس
این نوع شیشه ها درصد بالایی از نور را از خود عبور داده و میزان انعکاس و بازتاب نور در آنها 8 برابر کمتر از شیشه های فلوت معمولی می باشد و به همین دلیل تصویر اشیاء رو به رو در آنها منعکس نمی شود و محصولات بسیار مناسبی جهت ویترین ها می باشند . شیشه ایمنی شرق قابلیت ارائه شیشه های آنتی رفلکس به مشتریان را دارد .  
ادامه مطلب...
شیشه های سندبلاست
شیشه ایمنی شرق با استفاده از دستگاه اتوماتیک CNC لیزری سندبلاست قادر به حکاکی و کنده کاری و ایجاد طرح های مختلف به صورت سندبلاست بر روی انواع شیشه ها طبق نیاز مشتریان می باشد .
ادامه مطلب...
شیشه های LED
این نوع شیشه ها دارای نقاط نورانی می باشد که بدون دریل کاری در داخل شیشه بوجود آمده است . بعلت زیبایی بسیار زیاد ، استفاده از این نوع شیشه ها در نماهای خارجی و دکوراسیون داخل ساختمانها و مکانهای عمومی زیبایی خاصی به این اماکن خواهد بخشید .
ادامه مطلب...
شیشه های خود تمیز شونده
نام این شیشه ها شاید تا حدودی عملکرد آنها را نشان دهد . شیشه هایی که آلودگی چندانی را به خود نمی گیرند و با بارش باران و یا تابش آفتاب کاملا تمیز می شوند . شیشه های خود تمیز شونده به دو روش سطح خود را از آلودگی پاک می کنند . آشنایی با مکانیزم علمی شیشه های خود تمیز شونده : 1) خاصیت فوتوکاتالیسی در شیشه خود تمیز شونده : لایه های متشکل از نانوکریستال های دی اکسید تیتانوم در فاز آناتاس با پرتو فرابنفش تحریک شده و باعث می شود الکترون اتم های سطحی با جذب فوتون برانگیخته شود، مولکول های اکسیژن هوا در برخورد با سطح این الکترون ها را می ربایند . در این حالت سطح...
ادامه مطلب...
شیشه های مات شونده
این نوع شیشه دو لایه بوده و به دلیل داشتن یک لایه مخصوص در میان دو لایه شیشه علاوه بر اینکه عایق اشعه UV می باشد . با قطع و وصل شدن جریان برق متصل به شیشه به صورت مات و شفاف در آمده و محصول مناسبی جهت جداسازی فضای داخلی بصورت موقت می باشد .
ادامه مطلب...
1

©Shisheh Imeni Co. All Rights Reserved