شیشه های سکوریت (نشکن) ساختمانی

تعداد نمایش مطالب :

شیشه های سکوریت (نشکن) ساختمانی تخت
شیشه سکوریت نوعی شیشه است که با اعمال شوک حرارتی بر شیشه معمولی تولید می شود . برای تهیه این نوع شیشه ابتدا جام های شیشه در اندازه های مورد نظر برش خورده و پس از انجام عملیات دیاموند بر روی لبه های آن بر روی غلطک کوره قرار گرفته و به صورت افقی وارد کوره شده و تا دمای خمیری حدود 650 درجه سلسیوس حرارت داده می شود ، پس از هدایت به قسمت بعدی در این مرحله توسط هوای پرفشار به سرعت سرد می گردد . این سرد شدن سریع در سطح شیشه تنش فشاری بالایی ایجاد می نماید و باعث افزایش استحکام حرارتی و مکانیکی شیشه می گردد . این نوع شیشه ها در مقایسه با شیشه های معمولی با مشخصات...
ادامه مطلب...
شیشه های سکوریت (نشکن) خم
انواع شیشه های خم بنا به سفارش در جریان تولید شیشه های سکوریت یا نیمه سکوریت در شعاع و خمش های معینی تولید می شوند تا فرم دلخواه و مورد نظر طراح را برای نصب در ساختمانهای مسکونی ، اداری و تجاری پیدا کنند . استفاده از شیشه های خم در معماری امروز نقش بسزایی در زیبایی نمای ساختمانها دارد . شرکت شیشه ایمنی شرق توانایی تولید کلیه انواع شیشه های سکوریت به صورت خم با شعاع خم (R ) 700 میلیمتر به بالا در ابعاد 3200*2200 میلیمتر را دارد .      
ادامه مطلب...
شیشه های سکوریت صنعتی
مقاومت شیشه های سکوریت در برابر تنش های گرمایی باعث شده از این نوع شیشه در صنعت لوازم خانگی استفاده شود . شیشه ایمنی شرق با بهره گیری از ماشین آلات مدرن چاپ بر روی شیشه امکان تولید شیشه های سکوریت جهت استفاده در ساخت شیشه های بخاری ، اجاق گاز ، پروژکتور ، شومینه و دیگر لوازم که نیاز به شیشه های مقاوم در برابر حرارت دارد در طرح ها و رنگ های مورد نیاز مشتریان با بهترین کیفیت را دارد . شیشه میزهای تلویزیون و دکوراتیو همچنین از شیشه های 10 میل همراه با چاپ در رنگ های دلخواه مشتریان جهت استفاده در میزهای تلویزیون و LCD استفاده می شود .  
ادامه مطلب...
شیشه های اکسترا کلییر
در برخی اماکن از قبیل فروشگاهها،  طلافروشی ها،  موزه ها و بطور کلی هر کجا نیاز باشد اشیا پشت شیشه با شفافیت کامل و رنگها با حداکثر وضوح رویت شود و یا در ساختمان هایی که نیاز باشد حداکثر  نور خورشید به داخل ساختمان تابیده شود اهمیت بکار گیری شیشه های اکستراکلییر  بیش از  بیش نمایان می گردد. شیشه های اکسترا کلییر شیشه هایی هستند که بدلیل وجود کم آهن در آنها دارای شفافیت بسیار بالایی بوده و بیشترین میزان انتقال نور وانرژی خورشیدی را دارد.
ادامه مطلب...
1

©Shisheh Imeni Co. All Rights Reserved