شیشه های لمینت ضد گلوله ، ضد سرقت و ضد زلزله

شیشه های ضد گلوله نوعی شیشه لمینت می باشد که با افزایش تعداد لایه های شیشه و طلق بوجود می آید . مقاومت این نوع شیشه ها بصورتی است که پس از اصابت گلوله با وجود اینکه شیشه شکسته می شود ولی فرو نمی ریزد و گلوله از آن عبور نمی کند و امکان عبور از آن به هیچ صورتی وجود ندارد .
شیشه های ضد گلوله کاربردهای بسیار فراوانی داشته و مهمترین کاربرد آنها بالا بردن سطح ایمنی و امنیت می باشد . لزوم استفاده از این گونه شیشه ها در اماکنی مانند موزه ها ، بانکها ، ویترین طلا فروشی ها ، صرافی ها ، عتیقه فروشی ها ، اماکن عمومی پر خطر ، زندانها و کلیه اصناف و اماکنی که دارای حساسیت خاصی هستند به منظور تامین امنیت در برابر سرقتهای مسلحانه کاملا واضح و مبرهن است .
شیشه ایمنی شرق افتخار دارد که بعنوان اولین تولید کننده شیشه های ضد گلوله در شرق کشور با افزایش دسترسی این محصولات در بازار مصرف نقش بسزایی در کمک به افزایش امنیت مشاغل ایفا نموده است . شیشه های ضد گلوله تولید شده توسط این شرکت پس از انجام تست های مورد نیاز در میدان تیر توسط کارشناسان نیروی انتظامی استان خراسان و گلستان مورد تایید کامل آنها قرار گرفتند و دارای مقاومت کامل در برابر اصابت گلوله از سلاحهای انفرادی مختلف می باشد .

 

یکی از مشکلات موجود در شیشه های ضد گلوله این است که استفاده از لایه های متعدد ( حداقل سه لایه شیشه 10میل ) شیشه باعث کدر شدن محصول تولیدی و مخصوصا در مورد شیشه های فلوت ایرانی باعث ایجاد رنگ سبز در شیشه و کاهش شفافیت آن شده و همین امر باعث بی میلی مصرف کنندگان بخصوص طلا فروشی ها می شود .
شیشه ایمنی شرق با استفاده از شیشه های Extra Clear خارجی که شفافیت بسیار بالایی دارد این مشکل را حل نموده است . استفاده از این نوع شیشه ها حتی در چند لایه هم هیچ مشکلی در دید مشتریان ایجاد نکرده و محصول بسیار مناسبی جهت استفاده در ویترین طلافروشیها و جواهرفروشیها هم به منظور تامین امنیت در برابر سرقت و هم دید مناسب مشتریان می باشد .
هر چه ضخامت و تعداد لایه های شیشه بکار رفته و ضخامت طلق های PVB بیشتر باشد مقاومت این نوع شیشه ها در برابر اصابت گلوله بیشتر می شود .

 

 

تعداد مشاهده: 7982

©Shisheh Imeni Co. All Rights Reserved