imenishargh

شرکت شیشه ایمنی شرق با مدیریت محمد استقبال در سال ۱۳۷۲ در مشهد تاسیس شد و فعالیت تولیدی خود را در زمینه تولید شیشه های سکوریت ساختمانی و صنعتی مطابق با استانداردهای جهانی آغاز نمود. در سال ۱۳۷۴ برای اولین بار در ایران موفق به کسب اولین نشان استاندارد ملی برای شیشه های ۱۰ میلیمتر ساختمانی گردید. به منظور توسعه واحد تولیدی در سال ۱۳۷۸ ساختمان جدید شامل سالن های تولید چاپ سیلک، برش کاری و پرداخت شیشه احداث شد. در سال ۱۳۷۹ با خرید کوره Horizontal برای اولین بار در استان خراسان موفق به تولید شیشه های تخت و خم به ابعاد ۲۴۴ * ۴۱۰ سانتیمتر مطابق با استانداردهای روز دنیا گردید.

در سال ۱۳۸۰ با واردات ماشین آلات برش CNC از کشور ایتالیا امکان برش انواع شیشه ها با دقت بالا و خطای کمتر از یک صدم میلیمتر به صورت گونیا و دقیق فراهم شد.

در سال ۱۳۸۲ با خرید خط تولید پیشرفته و کاملا اتوماتیک شیشه های دو وچند جداره و تولید این محصولات این شرکت گام بزرگی به منظور جلب رضایت مشتریان خود برداشت.

در سال ۱۳۸۳ به منظور توسعه مجدد ، زمین فضای تولیدی تا بیش از ۱۴۰۰۰ مترمربع افزایش و به بهره برداری رسید.

این شرکت در سال ۱۳۸۳ موفق به دریافت گواهینامه ISO 2000 – ۹۰۰۱ مدیریت کیفیت از شرکت URS انگلستان شد و در سال ۱۳۸۵ به عنوان واحد نمونه برتر استاندارد از سوی اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی استان خراسان انتخاب گردید.

imenishargh
imenishargh

در سال ۱۳۸۷ با راه اندازی خط تولید شیشه لمینت برای اولین بار درایران موفق به تولید شیشه های لمینت، ضد گلوله، ضد سرقت و ضد حریق به صورت تخت و خم در ابعاد ۷۲۰ * ۲۵۰ سانتیمتر گردید. شیشه ایمنی شرق از آغاز با بهره گیری از متخصصین مجرب در قسمت های مختلف و آموزش کلیه پرسنل و استفاده از مدرن ترین ماشین آلات و تجهیزات در سایه حمایت و راهنمایی های مدیریت آگاه موفق به دستیابی کیفیت برتر در محصولات خود شده است.

در سال ۱۳۹۲ شرکت شیشه ایمنی شرق موفق به اخذ گواهینامه های استاندارد ISO 9001 – 2008  ، ISO 30001 – ۲۰۱۱  و گواهینامه کیفیت CE marking جهت تولید شیشه های لمینت، دو جداره ، سکوریت و ضد گلوله گردید.

در سال ۱۳۹۵ برای اولین بار درایران کوره کانوکشن با قابلیت تولید شیشه سکوریت با ابعاد ۳ * ۶ متر، خط تمام اتوماتیک شیشه دو جداره با ابعاد ۳ * ۶ متر، تجهیزات برشکاری، لبه زنی و دیاموند کاری شیشه های ۳ * ۶ متر و خط لمینت برای تولید شیشه هایی با ابعاد ۸۰/۲ * ۷ متر خریداری و بکارگیری شد.

imenishargh