شرکت تروسیفول

logo

درباره شرکت تروسیفول

Trosifol™    –  شریک جهانی شما برای شیشه های لمینیت

Trosifol™  – بخشی از گروه Kuraray، تولید کننده پیشرو در تولید PVB و یونوپلاست بین لایه ای برای کاربردهای شیشه لمینت در صنایع معماری، خودرو و فتوولتائیک است.

تکامل Trosifol® و DuPont Glass Laminating Solutions (GLS)  در طی دو سال گذشته باعث شده است که مارک های محصول Trosifol® ،SentryGlas® و  Butacite® به یک مارک واحد تبدیل شوند: Trosifol™ جدید.

ما در Trosifol™در حال حاضر اقدام به ارائه گسترده ترین نمونه های جهان مشتمل بر راه حل های نوآورانه شیشه لمینیت، از جمله لایه های PVB ساختاری و عملکردی، برای کاربردهای ایمنی و امنیت، عایق صدا و محافظت از UV نموده ایم. برای کاربرد دکوراتیو، ما اقدام به ارائه  PVB رنگی، فیلم های قابل چاپ دیجیتال و دیگر محصولات نوآورانه برای پروژه های طراحی داخلی نموده ایم. فیلم “فوق شفاف” ( UltraClear ) ما پایین ترین شاخص زردی (YID)  در صنعت ارائه می دهد.

Trosifol™ با دارا بودن هفت سایت تولیدی و پنج واحد R&D در اقسا نقاط جهان در بهترین موقعیت به لحاظ تبدیل شدن به شریک شما در حوزه تولید شیشه های لمینت با توجه به نیازهای همیشه در حال تغییر صنعت شیشه می باشد.

دیدگاه ما

۱. تعهد و چشم انداز Trosifol™
با کسب مالکیت Trosifol® در سال ۲۰۰۵ و بخش GLS از DuPont در سال ۲۰۱۴، موقعیت خود را به عنوان ” Kuraray ” شرکت پیشگام بین المللی در تولید مواد با کارایی بالا توسعه داد تا تعهد خود را نسبت به صنعت تولید PVB شیشه های لمینت برآورد سازد. پس از گذشت دو سال از زمان ادغام، سازماندهی مجدد و بهینه سازی، Kuraray یک نام تجاری جدید و جایگاه جدید را راه اندازی می کند که به منظور رفع نیازمندی های فعلی و آینده صنایع شیشه ساختمان و خودرو، از لحاظ الزامات شیشه ای مشغول به فعالیت می باشد.

۲. پس از دو سال، این ادغام به بیشینه کارایی خود رسید.
* بیشینه کارایی هر دو
پیشرفت حاصل از ادغام Trosifol®و GLS موجب تشکیل شرکتی شد که می تواند تعهدات بیشتری را به صورت جامع تر در قبال نیازهای صنایع شیشه خودرو و ساختمانی و سایر کاربردها برآورد نماید.
* TrosifolL™ مشخصا” پیشگام در ارائه راه حل های PVB برای کاربرد های شیشه ساختمانی است. رویکرد مشتری مداری قوی و پاسخگویی آن به نیازهای خاص مشتریان سبب برجسته شدن آن در صنعت گردیده است.
* SentryGlas®
لایه های میانی بنام SentryGlas® دنیایی از امکانات بی حد و حصر را در طراحی و ساخت وساز برای مهندسان و طراحان به منظور ایجاد فضاهای نوآورانه فراهم آورده است که نشان دهنده قابلیت بالا، دوام و شفافیت این قبیل لایه ها می باشد.
* Butacite®
در سطح جهانی و در ارائه راه حل های صنعت شیشه خودرو و ساختمانی ،Butacite® به ویژه در آمریکای شمالی و آسیا همواره پیشرو بوده است و نیز این محصول پیشگام در محصولات PVB بازیافت پیشرفته در سطح جهان است.
* به عنوان بخشی از یک چشم انداز بزرگتر ،Trosifol® ،SentryGlas® وButacite® به عنوان محصولات با یک برند تجاری واحد و به عنوان یک گزینه، یکپارچه شده اند که این امر در راستای ساده سازی، سفارشی سازی و پشتیبانی صورت گرفته است.

۳. این شرکت برای پشتیبانی از دنیای “لایه های میانی” و بسیاری از کاربردهای مربوط به آن بنیان گذاشته شده است.
* جهانی از لایه های میانی:
Trosifol™ جدید برای پشتیبانی کاربردهای بین لایه ای در سطح جهان و توسعه و برآورد نیاز مشتریان و کاربران نهایی ایجاد شده است.

۴. چرا Trosifol ؟
۱. یک سازمان جهانی است که دارای شرکای در سطح محلی و منطقه ای می باشد.
* دارای دسترسی به تخصص های کاربردی در مورد فروش، خدمات فنی و مهندسی مورد نیاز برای صنعت خودرو و ساختمانی در هر منطقه می باشد.
* تامین کننده قابل اطمینان بدلیل استفاده از یک شبکه تولید و شبکه زنجیره فروش کارآمد می باشد.
* دارای نوآوری های چشمگیر برای پاسخگویی به نیازهای فعلی و آتی مشتریان با پنج مرکز تحقیق و توسعه در سراسر جهان می باشد.
۲. دارای فراگیرترین جایگاه معماری برای برآورد تمام نیازهای شما است.

برگرفته شده از سایت رسمی شرکت  www.trosifol.com