شرکت فنزی

logo

درباره شرکت فنزی

شما می توانید روی ما حساب کنید.

اگر شما به دنبال شریکی هستید که همیشه بتواند بهترین راه حل ها را ارائه دهد، احتمالا شرکت Fenzi بهترین انتخاب شماست؛ در واقع، Fenzi تنها شرکت شیمیایی چند ملیتی است که کاملا” بر صنعت فرآوری شیشه مسطح متمرکز می باشد. این انتخاب توسط افراد بی شماری در حوزه تجارت در پنج قاره صورت گرفته است؛ همین محبوبیت رو به رشد است که Fenzi را تبدیل یه یک شرکت پیشرو در عرصه جهانی کرده است.
مطالبی درباره گروه Fenzi وجود دارد که آن را ویژه می سازد: این یک شرکت کوچک چند ملیتی است که در مقیاس جهانی فعالیت می کند اما هنوز هم توسط خانواده بنیانگذار آن اداره می شود. این موضوع از سه بعد حائز اهمیت است:
* برنامه ریزی طولانی مدت، تضمین شده با تداوم در مدیریت؛
* توانایی کار با شرکت ها در سراسر جهان، تضمین همکاری و عرضه امکانات بصورت مستمر با توجه به امکانات تولیدی در قاره های مختلف
* رویکرد کسب و کار شخصی و مصرّانه
همکاری با Fenzi مزایای بی شماری را به ارمغان می آورد. شما متوجه خواهید شد که Fenzi همیشه تعادل کامل بین نوآوری، کیفیت، رقابت و بهره وری را حفظ می نماید.
محصولات Fenzi در سراسر جهان ارزشمند هستند زیرا آنها در بخش های مختلف خود پیشگام می باشند. اما پشت این محصولات یک روش کاری است که خوشتان می آید: سبک فنزی.

نظاره گر آینده

گروه Fenzi برای انجام پروژه های آتی خویش متکی بر تحقیقات می باشد. اما چه کسی واقعا حوزه های تحقیقاتی در زمینه فناوری را تعیین می کند؟ و نیز، چه کسی جهات پژوهشی را تعیین می کند؟ پاسخ این سوال ساده است: پاسخ شما و نیاز بازار است.
به منظور پیش بینی نیازهای شما،Fenzi همیشه به یک بخش تحقیق و توسعه متکی و مجهز است که به طور مداوم در ارتباط با مشتریان است.
هدف: تقویت همکاری که با تمرکز بر تمام مهارت های حرفه ای لازم و حمایت علمی دست یافتنی می باشد. واحد تحقیق و توسعه در سه بخش فعالیت دارد: توسعه محصولات جدید، تکامل محصولات موجود و نیاز فزاینده به پیروی از استانداردهای زیست محیطی. مورد دوم معنای خاصی را برای ما تداعی می نماید، به طوری که حساسیت این شرکت به این موضوع گاهی اوقات، شرکت را در مقابل آنچه که در نهایت طبق قانون مطرح می شود، قرار می دهد. اما بدون شک، توسعه فرمول های جدید و محصولات جدید سبب برانگیزش محققانی می گردد که (به استثنای مزایای واضح تجاری)، واقعا علاقمند به چالش های فکری در حوزه کاری خویش هستند.

برگرفته شده از سایت رسمی شرکت فنزی www.fenzigroup.com

شرکت فنزی