• شیشه های اکسترا کلییر

شیشه سکوریت اکسترا کلییر و کلییر ویژن

نوعی از شیشه می باشند که به دلیل کاهش میزان آهن در زمان تولید جام های شیشه نسبت به شیشه های فلوت به مراتب از شفافیت بیشتری برخوردار می باشند. با توجه به اینکه شیشه های فلوت به دلیل وجود آهن بالا دارای زمینه سبز رنگ بوده و در صورت استفاده با ضخامت بالا و چند لایه باعث کاهش دید و اثرگذاری بر روی کیفیت دید مناظر بیرونی خواهد شد استفاده از شیشه های اکستراکلییر و یا کلییر ویژن بهترین راه حل این مشکل خواهد بود.
امروزه به منظور ایجاد زیبایی هرچه بیشتر در ویترین ها و جلوگیری از اثر رنگ سبز زمینه شیشه های فلوت استفاده از این شیشه ها توصیه می گردد.

شیشه های اکسترا کلییر

شیشه های سکوریت ساختمانی

شیشه سکوریت

شرکت شیشه ایمنی شرق با بکارگیری چندین دستگاه کوره هوریزانتال امکان سکوریت کردن انواع شیشه های فلوت ساده، رنگی، رفلکس و چاپدار در ضخامت های مختلف را دارد.

شیشه سکوریت خم

انواع شیشه های خم بنا به سفارش در جریان تولید شیشه های سکوریت یا نیمه سکوریت در شعاع و خمش های معینی تولید می شوند.

شیشه سکوریت چاپدار

این نوع شیشه ها به منظور پوشاندن فضاهایی از جمله بخش های بین طبقات در نما و یا ایجاد زیبایی در دکوراسیون داخلی ساختمان ها و بخش های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

شیشه سکوریت صنعتی

مقاومت شیشه های سکوریت در برابر تنش های گرمایی باعث شده از این نوع شیشه در صنعت لوازم خانگی استفاده شود. در طرح ها و رنگ های مورد نیاز مشتریان با بهترین کیفیت را دارد.