• شیشه سکوریت خم

شیشه سکوریت خم

انواع شیشه های خم طبق سفارش مشتری، در جریان تولید شیشه های سکوریت یا نیمه سکوریت در شعاع و خمش های معینی تولید می شوند تا فرم دلخواه و مورد نظر طراح را برای نصب در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری پیدا کنند. استفاده از شیشه های خم در معماری امروز نقش بسزایی در زیبایی نمای ساختمان ها دارد. شرکت شیشه ایمنی شرق توانایی تولید کلیه انواع شیشه های سکوریت به صورت خم با شعاع خم  ۱۰۰۰ میلیمتر  به بالا در ابعاد  ۳۰۰۰*۳۰۰۰ میلیمتر را دارد.

شیشه سکوریت خم

شیشه های سکوریت ساختمانی

شیشه سکوریت

شرکت شیشه ایمنی شرق با بکارگیری چندین دستگاه کوره هوریزانتال امکان سکوریت کردن انواع شیشه های فلوت ساده، رنگی، رفلکس و چاپدار در ضخامت های مختلف را دارد.

شیشه سکوریت اکسترا کلییر و کلییر ویژن

نوعی از شیشه می باشند که به دلیل کاهش میزان آهن در زمان تولید جام های شیشه نسبت به شیشه های فلوت به مراتب از شفافیت بیشتری برخوردار می باشند.

شیشه سکوریت چاپدار

این نوع شیشه ها به منظور پوشاندن فضاهایی از جمله بخش های بین طبقات در نما و یا ایجاد زیبایی در دکوراسیون داخلی ساختمان ها و بخش های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

شیشه سکوریت صنعتی

مقاومت شیشه های سکوریت در برابر تنش های گرمایی باعث شده از این نوع شیشه در صنعت لوازم خانگی استفاده شود. در طرح ها و رنگ های مورد نیاز مشتریان با بهترین کیفیت را دارد.