• شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت با اعمال شوک حرارتی بر شیشه معمولی تولید می شود. این شوک حرارتی در سطح شیشه، تنش فشاری بالایی ایجاد می نماید و باعث افزایش استحکام حرارتی و مکانیکی شیشه می گردد. این نوع شیشه ها در مقایسه با شیشه های معمولی با مشخصات یکسان در مقابل بارهای مکانیکی، ضربه و تنش های حرارتی تا چهار برابر مقاوم تر می باشند. نحوه خرد شدن این شیشه به قطعات ریز و غیر برّنده، مانع از بروز جراحت ناشی از شکستگی شیشه ها می گردد. به دلیل استحکام بیشتر در برابر تنش های مکانیکی و حرارتی امروزه در کلیه فضاهای ساختمانی از جمله نما و فضاهای داخلی، شیشه های سکوریت به صورت تک لایه لمینت یا دوجداره مورد استفاده قرار می گیرد.

شیشه سکوریت

قابلیت ها و توانایی های تولید:

شرکت شیشه ایمنی شرق با بکارگیری چندین دستگاه کوره هوریزانتال امکان سکوریت کردن انواع شیشه های فلوت ساده، رنگی، رفلکس و چاپدار در ضخامت های مختلف را دارد. همچنین با توجه به مجهز بودن این شرکت به دستگاه کوره با تکنولوژی ( ۲۰۱۵ ) Convection قابلیت سکوریت کردن انواع شیشه های پوشش دار ( Coated Glass ) با پوشش شیمیایی سخت ( Hard Coat ) و نرم ( Soft Coat ) ضمن حفظ پوشش شیمیایی و خاصیت و عملکرد آن ها را دارد.

شیشه سکوریت تخت: قابلیت تولید تا ابعاد ۶ × ۳ متر
شیشه سکوریت خم: قابلیت تولید تا ابعاد ۳/۲ × ۳ متر

شیشه سکوریت

شیشه های سکوریت ساختمانی

شیشه سکوریت خم

انواع شیشه های خم بنا به سفارش در جریان تولید شیشه های سکوریت یا نیمه سکوریت در شعاع و خمش های معینی تولید می شوند.

شیشه سکوریت اکسترا کلییر و کلییر ویژن

نوعی از شیشه می باشند که به دلیل کاهش میزان آهن در زمان تولید جام های شیشه نسبت به شیشه های فلوت به مراتب از شفافیت بیشتری برخوردار می باشند.

شیشه سکوریت چاپدار

این نوع شیشه ها به منظور پوشاندن فضاهایی از جمله بخش های بین طبقات در نما و یا ایجاد زیبایی در دکوراسیون داخلی ساختمان ها و بخش های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

شیشه سکوریت صنعتی

مقاومت شیشه های سکوریت در برابر تنش های گرمایی باعث شده از این نوع شیشه در صنعت لوازم خانگی استفاده شود. در طرح ها و رنگ های مورد نیاز مشتریان با بهترین کیفیت را دارد.